شرایط فروش خودرو

شرایط فروش کرمان موتور

شرایط فروش کرمان موتور
سه شنبه 01 بهمن 1398 ساعت 02:47

سابقه فعالیت کرمان موتور همواره با ترسیم چشم اندازی جسورانه و در عین حال واقع گرایانه موجب ارایه محصولاتی همگام با رشد تکنولوژی جهانی بوده است که مولفه های ایمنی، کیفیت و امکانات رفاهی از مزایای آن می باشد.

شرکت کرمان موتور در پی تحقیق همه جانبه درخصوص بررسی و انتخاب شریک تجاری مناسب وخوش نام، سرلوحه قراردادن نیاز و سلیقه هموطنان و توان خرید اقشار مختلف درآمدی جامعه ودر بلند ترین گام خود ایجاد، توسعه و گسترش خط تولید و مونتاژ با حفظ کیفیت واستانداردهای جهانی که موجب اشتغال نیروی انسانی متخصص و کارآمد گردیده و با ایجاد شبکه منسجم نمایندگی های فروش و خدمات پس ازفروش در سراسرکشور معنای حضور پرتلاش و مستمر با غلبه بر تمامی مشکلات صنعت خودرو را عینیت بخشیده است.
طرح مذکور دارای مزیت های پررنگی همچون امکان انتخاب خودرو، بازده سود مشارکت بسیار مناسب و درصورت لزوم قابلیت نقدشوندگی می باشد.
در طرح همراهی با تولید امکان خرید خودرو دلخواه و متناسب با نیاز، سلیقه و بودجه از بین سه خودروی خوش نام تولیدی کرمان موتور JAC S5, JAC S3, JAC J4 مقدور می باشد.

- شرکت کرمان موتور به تازگی شرایط فروش جک S3 و J4 را اعلام کرده است. در این طرح فروش بهای کارخانه ای این دو محصول چینی مونتاژی افزایش پیدا کرده است.
- طرح فروش این خودروها به صورت پیش فروش نقدی و اعتباری اعلام شده و در بخشنامه تحویل خودروها از تابستان 99 در نظر گرفته شده است.

 

شرایط فروش کرمان موتور در نمایندگی 1732 کرمان موتور (یعقوبیان)

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

پیش‌فروش قطعی جک جی4 با تسهیلات نیمه اول بهمن 98

 

 

پیش‌فروش قطعی جک اس 3  با تسهیلات نیمه اول بهمن 98


 

پیش‌فروش قطعی جک اس 5  با تسهیلات  نیمه اول بهمن 98

در بحث‌‌ پیرامون این مطلب شرکت کنید!

3دیدگاه